Partnerzy

  • Veterinary Consulting & Control jest inicjatywą o zasięgu globalnym. Aktywność VetCo obejmuje sektor medycyny weterynaryjnej oraz ochrony zdrowia publicznego i epidemiologii. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i współpracy z polskimi oraz międzynarodowymi wykładowcami firma VetCo organizuje liczne szkolenia tematyczne na najwyższym poziomie. Wśród nich jest wielu specjalistów TellVet.

  • BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. BTL Polska Sp. z o.o. zajmuje się wyposażaniem lecznic weterynaryjnych w nowoczesne urządzenia do kardiologii, rehabilitacji czy neurologii. Aparaty BTL umożliwiają cyfrowy zapis z tych urządzeń, który z powodzeniem jest przesyłany do konsultacji w systemie TellVet.

  • Ucyfrowienie.pl to najlepsze rozwiązania informatyczne dla prywatnych i publicznych placówek medycznych oraz klinik weterynaryjnych. Ucyfrowienie.pl to technologie IT zgodne ze standardami medycznymi oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na informatyzację szpitali, przychodni weterynaryjnych, czy też dofinansowania na zakup i modernizację sprzętu medycznego.

  • Pionierska firma wykorzystująca w terapii komórki macierzyste Autologiczne czyli wyizolowane z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta lub Allogeniczne komórki macierzyste czyli uzyskane od innego dawcy. Terapia przynosi często spektakularne efekty i przywraca komfort życia starszym pacjentom, pacjentom kardiologicznym oraz pacjentom ze schorzeniami kręgosłupa. Cieszymy się ze współpracy z Kemilew Komórki Macierzyste.

  • Misja diagvet to interaktywna współpraca z lekarzami weterynarii w zakresie stosowania dobrej praktyki diagnostycznej każdego dnia. W ramach współpracy z TellVet wspomniana współpraca oznacza nowe możliwości diagnostyczne i skuteczny monitoring stad zwierząt. Mniej domysłów - więcej faktów. Mniej strat w produkcji - więcej zysków z hodowli.

  • SLW BIOLAB to referencyjne laboratorium diagnostyczne. Dzięki podjętej współpracy, wprowadziliśmy innowacyjne narzędzie monitoringu diagnostycznego stad bydła - BOVINE HEALTH SCREEN COMPLEX. Nowe narzędzie diagnostyki i profilaktyki, które przekłada się na wzrost zdrowotności stada, oszczędność czasu i ekonomikę produkcji. MNIEJ DOMYSŁÓW - WIĘCEJ FAKTÓW!

  • Klinika XP to oprogramowanie dla lecznic weterynaryjnych. Dzięki naszej współpracy udało się zintegrować platformę TellVet z programem Klinika XP dla wygody wszystkich użytkowników. Teraz tworzenie multimedialnej dokumentacji pacjentów w Klinice XP jest szybkie, proste i bezprzewodowe, a wysłanie konsultacji pacjenta z jego pełną dokumentacją do specjalistów TellVet odbywa się jednym kliknięciem!

  • Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie stawia sobie za priorytet działania ukierunkowane na krzewienie idei elektronicznego znakowania zwierząt oraz ich ewidencjonowania. W swoim postępowaniu kierujemy się zasadą restrykcyjnego prowadzenia rejestru wszelkich danych dotyczących zwierząt towarzyszących w celu nadania im osobowości i podmiotowości oraz skutecznemu przeciwdziałaniu porzucaniu zwierząt.

Imitazioni Orologi Tag Heuer Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Breitling Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai Imitazioni Orologi Montblanc Imitazioni Orologi Patek Philippe
maillot de foot pas cher Lacné Futbalove Dresy strój piłkarski Billiga Fotbollströjor landsholdstrøje