TellVet to nowoczesna platforma medyczna stworzona przez lekarzy dla lekarzy.
Dzięki Systemowi TellVet lekarze praktycy otrzymują łatwy dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów
ze wszystkich dziedzin weterynarii oraz mogą uzyskać pomoc w zakresie praktycznie wszystkich gatunków zwierząt.

 

windows_store  googleplay2 applestore

 

2015-02-11 23.06.47 2015-02-04 23.15.39 2015-01-04 19.56.28 2015-01-04 20.04.28

 

 

Zlecenia wysyłane są do wybranych specjalistów:
– za pomocą aplikacji mobilnej TellVet na telefony komórkowe
– za pomocą programu Klinika XP
– za pomocą serwisu www.tellvet.net
klinikaxp

Schemat funkcjonowania Systemu TellVet:

TellVet_maly

System TellVet został stworzony przez lekarzy dla lekarzy. Daje łatwy dostęp do specjalistów z poszczególnych dziedzin, a jego głównym zadaniem jest ułatwienie codziennej pracy lekarzy weterynarii, poprzez możliwość skonsultowania trudnych przypadków klinicznych z jakimi na co dzień przychodzi im się zmierzyć. Lekarze weterynarii nie będą już dłużej zdani tylko na siebie z problemami zdrowotnymi swoich pacjentów. Otrzymają solidne wsparcie ze strony Centrum Telemedycyny Weterynaryjnej, gdzie lekarze praktycy zasięgną opinii specjalistów z danej dziedziny. Obecnie w ofercie Systemu znajduje się już ponad 60 kategorii usług. Wśród specjalności poza gatunkami zwierząt towarzyszących znalazły się zwierzęta gospodarskie (trzoda chlewna, bydło), konie, ptaki, ryby oraz zwierzęta egzotyczne. Oferta jest więc naprawdę ciekawa, a przewidziany jest jej dalszy rozwój.
Podstawą każdej wartościowej konsultacji jest przesłanie jak największej ilości informacji o pacjencie, które będą podstawą do specjalistycznej analizy. Unikalnym rozwiązaniem jest tu integracja Systemu TellVet z programem Klinika XP, dzięki której wysłanie pełnego opisu pacjenta i jego historii choroby odbywa się „jednym kliknięciem”. Bardzo praktycznym narzędziem Systemu TellVet jest też dedykowana aplikacja mobilna, która umożliwia uzupełnienie danych pacjenta o dowolną ilość zdjęć i filmów, zrobionych telefonem komórkowym, w sposób prosty, szybki i bezprzewodowy. Jest to bardzo cenne uzupełnienie informacji o problemie naszego pacjenta na potrzeby konsultacji, ale także wzbogacenie i uporządkowanie historii choroby każdego pacjenta w Klinice XP na co dzień. Ta nowa funkcjonalność umożliwia przesyłanie nieograniczonej ilości materiałów takich jak wyniki badań laboratoryjnych, zapisy EKG, USG, RTG, CT, zdjęcia zmian skórnych, nagrania video itp. Jak widać, wystarczy powszechnie już dostępny internet i telefon komórkowy, aby w pełni korzystać z możliwości naszego Systemu. Zebrane materiały zostają przesłane z lecznicy bezpośrednio do wybranego Specjalisty z danej dziedziny, nie ma konieczności odręcznego wprowadzania danych pacjenta, pisania historii choroby, umieszczania całej dokumentacji na kartkach papieru. Ten szybki dostęp do fachowej pomocy daje zupełnie nowe możliwości dla każdej lecznicy. Skonsultowanie trudnego przypadku ze Specjalistą pomaga uniknąć ewentualnych błędów lekarskich, pomaga w postawieniu prawidłowej diagnozy, wybraniu właściwego schematu leczenia, skróceniu czasu leczenia i osiągnięciu zamierzonego efektu bez konieczności odsyłania pacjenta. Dzięki temu zarówno lekarz zlecający, jak i jego lecznica zyskują w oczach klientów – właścicieli zwierząt. Zadowoleni z obsługi właściciele chętniej wracają ze swoimi czworonogami do lecznicy po kolejną poradę.

Korzystanie z Systemu TellVet jest możliwe na szereg sposobów. Można to uczynić przez portal internetowy www.tellvet.net z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu, przez program Klinika XP (lidera rynku w oprogramowaniu polskich lecznic weterynaryjnych) z komputera w lecznicy, czy darmową aplikację mobilną na smartfonie.

Posiadając Klinikę XP wystarczy pobrać aktualizację zawierającą moduł TellVet, aby mieć możliwość wyboru konsultacji bezpośrednio z okna wizyty (Zdjęcie poniżej). Po wyborze gatunku, specjalizacji i rodzaju konsultacji, materiał niezbędny do przeprowadzenia analizy eksportowany jest z Kliniki XP. Lecznice nie posiadające programu Klinika XP nie są na straconej pozycji i mogą wykorzystać aplikację mobilną do bezpośredniego wysłania zlecenia do naszych specjalistów, bądź przesłania załączników zrobionych telefonem komórkowym na nasz serwer i tam uzupełnienie ich o niezbędne dla konsultanta informacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu przesyłanie wartościowych diagnostycznie materiałów odbywa się szybko i sprawnie, a opcja wysyłania zleceń za pomocą smartfona z pewnością przyda się lekarzom w terenie.

Warto podkreślić fakt, że wszystkie oferowane przez nas aplikacje są bezpłatne, a System TellVet nie jest abonamentowy jak w niektórych podobnych systemach w świecie. Każda lecznica weterynaryjna może mieć do niego dostęp i czerpać wiele korzyści dla dobra swoich pacjentów. Odpłatne są tylko zlecane dla naszych pacjentów konsultacje według cennika samych specjalistów.

Zarejestruj się aby zapoznać się z cennikiem i pełną ofertą TellVet.

Ryc.3

TellVet-ulotkaDL

Imitazioni Orologi Tag Heuer Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Breitling Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai Imitazioni Orologi Montblanc Imitazioni Orologi Patek Philippe
maillot de foot pas cher Lacné Futbalove Dresy strój piłkarski Billiga Fotbollströjor landsholdstrøje